KAMIN LUX - интернет магазин современных каминов
Камины, печи купить в Украине и Киеве Цены и Доставка печей каминов  в интернет-магазине Kamin Lux
(067) 810 36 76 Ира
Корзина Покупайте и получите скидку

Электрокамины

Фильтр

Електричні каміни гарантують реалістичний ефект полум'я, що нагадує справжній. Полум'я, проходячи крізь колоди, схоже на живе, в той же час воно не вимагає збору аксесуарів для розпалювання печі. Вам не потрібно пам’ятати про додавання більше шматочків деревини або турбуватися про очищення золи. Ми пропонуємо їх широкий вибір у нашому магазині. Електричні каміни застосовуються там, де неможливо встановити традиційні, наприклад в житлових будинках або малоповерхових будинках.

Електрокаміни - класичні та сучасні
Електрокаміни нагадують лише стандартні каміни, що обігріваються, оскільки принципи роботи відрізняються один від одного. Електричні каміни видають враження полум’я завдяки пробою пучків світла або водяної пари, які створюють ілюзорне тривимірне зображення. Висоту, інтенсивність кольору і навіть швидкість полум’я можна визначити за допомогою функції дистанційного керування. Електрокамін - це не тільки важливий декоративний елемент інтер’єру, але і функціональний. Думки клієнтів підтверджують, що вибір цієї установки збільшує затишок та ефективність вітальні, але водночас це дуже практичне рішення. Набір зазвичай включає вимикач потужності опалення, нагрівач вентилятора та термостат, завдяки чому він також забезпечує тепловий комфорт. Це працює особливо в осінньо-зимовий період, коли повертаються низькі температури, але електричний камін корисний цілий рік. Ціни на окремі моделі очевидно залежать від їх функції, розміру та естетики.

Электрокамины

Почему стоит покупать у нас

99% хороших отзывов

Бесплатная Доставка Каминных топок

5 лет на рынке каминов

Цены от производителя

KAMIN LUX - интернет магазин
каминов и топок в Украине
Мы в соц сетях
Контакты
О нас

В нашем интернет-магазине можно купить дровяные каминные топки, печи, биокамины, електрокамины напрямую от Европейских производителей по всей Украине с бесплатной доставкой. У нас вы найдете все возможные модели каминов для дома или дачи, цена которых начинается от бюджетных и до продукции премиум-класса. Квалифицированная и бесплатная помощь в подборе каминных топок, печей и комплектующих для дымоходов в соответствии с потребностями и предпочтениями заказчика.