Dimplex

Фільтр

Вбудовані електрокаміни

Настінні електрокаміни

Камінокомплекти

Бренд Dimplex – найкращий вибір Електрокамінів в сучасному дизайні

Компанія Dimplex – один із провідних виробників сучасних камінів. Бренд постачає обладнання на європейський ринок та США. Зарекомендував себе у виробництві якісного, надійного, багатофункціонального обладнання. Електрокаміни Dimplex – це стандарт якості, безпеки, довговічності.

Кожна модель приваблює вишуканим дизайном, опрацьованим до найдрібніших деталей. Всі вироби забезпечую комфорт та затишок приміщенням. Це стало можливим завдяки кращому співвідношенню естетичного зовнішнього вигляду, застосування інноваційних рішень, високого коефіцієнта корисної дії.

Камін Dimplex для справжніх цінителів якості та комфорту

Компанія розпочала свою діяльність в Ірландії, у 70-х роках минулого сторіччя. Відразу привернула увагу розробка функціональних, якісних опалювальних приладів. Зараз бренд випускає електроопалювальні каміни, що користуються популярністю у всьому світі. Щороку розробляються вдосконалені моделі, що практично не відрізняються від топок на дровах. Вогнища органічно вписуються у дизайн будь-якого інтер'єру.

Продукція компанії має низку переваг перед рештою. Опалювальні прилади Dimplex вважають за краще вибирати з багатьох причин:

 1. високий коефіцієнт корисної дії;
 2. відмінні показники тепловіддачі;
 3. повністю реалістичний вид вогню;
 4. легкість регулювання потужності обігріву;
 5. тривалий термін експлуатації;
 6. оригінальність інноваційного дизайну;
 7. немає продуктів горіння;
 8. різноманітність вибору моделей у різних цінових категоріях;
 9. легкість та простота монтажу;
 10. швидкість нагрівання – для початку процесу віддачі тепла знадобиться не більше 10 хвилин;
 11. надійне, безпечне використання.


В інтернет-магазині представлені різні моделі електрокамінів компанії Dimplex. Знайти потрібний варіант за доступною вартістю зможе кожен. На все обладнання є сертифікати якості.

Часто Задавані Питання (FAQ)

1. Чи потрібне спеціальне підключення для електро камінів Dimplex?

Ні, електро каміни Dimplex можна підключити до стандартної розетки 220 В. Вони не потребують додаткового спеціального підключення.

2. Чи можна установити електро каміни Dimplex у будь-якому приміщенні?

Так, багато моделей електро камінів Dimplex мають компактний дизайн, що дозволяє їхню установку в будь-якому приміщенні, навіть у невеликих кімнатах.

3. Як довго триває служба LED-джерел світла в електро камінах Dimplex?

LED-джерела світла в електро камінах Dimplex дуже довговічні. Вони можуть працювати протягом багатьох років без необхідності заміни.

4. Чи є можливість змінювати колір палаючого вогню в електро камінах Dimplex?

Так, деякі моделі електро камінів Dimplex оснащені функцією зміни кольору палаючого вогню. Ви можете вибрати той колір, який вам більше до вподоби.

5. Чи можна використовувати електро каміни Dimplex як додаткове джерело обігріву взимку?

Так, електро каміни Dimplex забезпечують ефективне обігрівання приміщення і можуть слугувати як додаткове джерело обігріву взимку. Вони допоможуть знизити витрати на опалення та створять затишну атмосферу в вашому домі.