KAMIN LUX - интернет магазин современных каминов
Камины, печи купить в Украине и Киеве Цены и Доставка печей каминов  в интернет-магазине Kamin Lux
(067) 810 36 76 Ира
Корзина Покупайте и получите скидку

Печи

Фильтр

Камінні печі виявляють велику корисність незалежно від типу приміщення, в якому вони знаходяться. Вони забезпечують тепловий комфорт не тільки в зимову пору року, але і всякий раз, коли знижена температура на вулиці викликає дискомфорт. У нашому магазині є безліч товарів цієї категорії, які відрізняють не тільки ціни, але і матеріал, з якого вони виготовлені, колір та дизайн.

Камінна піч чи традиційний камін?
Протягом багатьох років зростає інтерес до таких продуктів, як камінні печі, які є функціональною альтернативою класичним камінам. Камінна піч найчастіше випускається у вигляді чавуну, сталі або плитки. Іноді виробники пропонують газові моделі. Відгуки клієнтів вказують на те, що багато факторів впливають на вибір певного типу. Кахельні камінні печі чудово замінюють каміни в осінньо-зимовий період, обігріваючи приміщення та дачі. Вони відрізняються високою універсальністю та практичним склом, що запобігає виходу іскор назовні. У свою чергу, чавунні камінні печі в першу чергу характеризуються довговічністю, але також набагато більшою власною вагою. З одного боку, це впливає на їх опір, з іншого - обмежує їх рухливість. У той же час вони віддають багато тепла і є одним з найбільш економічних рішень. Інший варіант - це сталеві камінні печі, які сприяють швидкому обігріву квартири, а матеріал найлегший серед двох інших: плитка та чавун. Вони ідеально виглядають в промислових інтер’єрах.

Печи

Почему стоит покупать у нас

99% хороших отзывов

Бесплатная Доставка Каминных топок

5 лет на рынке каминов

Цены от производителя

KAMIN LUX - интернет магазин
каминов и топок в Украине
Мы в соц сетях
Контакты
О нас

В нашем интернет-магазине можно купить дровяные каминные топки, печи, биокамины, електрокамины напрямую от Европейских производителей по всей Украине с бесплатной доставкой. У нас вы найдете все возможные модели каминов для дома или дачи, цена которых начинается от бюджетных и до продукции премиум-класса. Квалифицированная и бесплатная помощь в подборе каминных топок, печей и комплектующих для дымоходов в соответствии с потребностями и предпочтениями заказчика.