THORMA

Фільтр

Сталеві топки

Сталеві печі

horma – виробник печей із Словаччини. Це одні з найбільших європейських заводів, що виготовляють печі, що працюють на твердому паливі. Продукція Thorma потрібна в різних країнах світу, у тому числі і в Україні.

Історія фабрики

Компанія була заснована на початку ХХ ст. Спочатку на фабриці випускали емальований посуд. Через кілька років після заснування – вже у 1911 році – вона була перетворена на ливарне виробництво. Вже тоді на фабриці працювало понад 700 робітників. Було придумано товарний знак – червоний півень.

З того часу фабрика працює без перерв, щоправда, під час війн була переорієнтована на військові замовлення. На сьогодні Thorma є найбільшим виробничим підприємством у Словаччині. Компанія постійно покращує виробничі лінії, підвищує якість продукції, що виготовляється. З 2000 року впроваджено систему управління якістю ISO 9001, а з 2002 року – систему екологічного менеджменту ISO 14001.

Продукція Thorma

Протягом більш ніж вікової історії асортименти фабрики змінювався, включав цинкові вироби, продукти деревообробки, але основна продукція – твердопаливні печі. Завод виготовляє печі із чавуну, сталі. Використовуються як власні розробки, але й успішно застосовувані інших країнах технології, зокрема німецькі. Виробничі лінії чудово обладнані, постійно оновлюються.

Компанія Thorma випускає:

  • печі, у тому числі кахельні та ексклюзивні;
  • каміни, камінні набори та інкрустації;
  • плити;
  • аксесуари та запчастини.

Опалювальні прилади Торма на 75% експортуються до європейських країн, але також затребувані, наприклад, у Південній Америці і навіть Африці.

Популярність опалювального обладнання словацького бренду Thorma обумовлена ​​його високою якістю, ефективністю та прогресивним дизайном. У розробці моделей беруть участь досвідчені інженери та дизайнери з різних країн світу. Товарна лінійка дуже широка: є обладнання різної потужності, розмірів, призначене для приміщень різної площі та призначення. При цьому каміни та печі Thorma продаються за порівняно низькими цінами.