Головна / Бренди / Oklahoma Joe’s

Oklahoma Joe’s

Фільтр

Oklahoma Joe's: американські грилі для дому

Oklahoma Joe's є одним із брендів концерну WCBradley, заснованого у 1885 році. Існування компанії бере початок з моменту створення Джо Девідсоном ідеальної коптильні, яку він вперше представив на ярмарку наприкінці минулого століття. Настанови настільки вразили суспільство, що масове виробництво грилів Оклахома не забарилося.

Вугільні грилі Oklahoma Joe's

Вугтльний гриль є оптимальним поєднанням ергономічності, естетичного дизайну та надійності конструкції. Установка відрізняється безліччю переваг, серед яких:

  1. Багатофункціональність. На грилі із США можна приготувати різноманітні страви декількома способами.
  2. Можливість контролю. У кришку пристрою вбудовано температурний датчик, завдяки якому можна стежити за рівнем жару. Фіксатор також облаштований підсвічуванням, тому можна без проблем готувати їжу навіть уночі. Регуляція температурного режиму здійснюється завдяки наявності вентиляційних заслінок.
  3. Простота в експлуатації та очищенні. У нижній частині корпусу знаходиться відсік для попелу, який досить легко і швидко можна вийняти.
  4. Безпека. Прогумовані ручки запобігають виникненню опіків.

Багато моделей оснащені коліщатками, що забезпечують мобільність конструкції, та бічними столиками, на яких можна здійснювати попередню підготовку продуктів та викладати вже готові страви.

Портативні вугільні грилі Oklahoma Joe's

Без портатидний вугільний гриль важко уявити подорож на пікнік або на дачу з сім'єю. Установка є досить міцною та компактною, тому її можна без побоювання брати з собою в подорож. Навіть з огляду на невеликі розміри конструкції, якість портативних грилів не поступається повногабаритним моделям. Виготовляють пристосування з жароміцної сталі, яка стійка до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища та відрізняється антикорозійними властивостями. Джерелом жару є звичайне деревне вугілля або брикети.

Вугільні коптильні Oklahoma Joe's

Амереканський смокер – конструкція, яка стала відомою ще 1987 року. Для виготовлення пристроїв використовуються якісні та міцні матеріали, що гарантує тривалий термін служби. Завдяки наявності заслінок та температурного датчика можливий контроль та регулювання температурного режиму. У коптильні міститься кілька ґрат, на яких можна приготувати трапезу для 10-12 осіб. Завдяки копченню у смокері смак страви виходить у рази більш насиченим, а аромат викликає гостре бажання спробувати їжу ще на етапі її приготування.

Перевагою пристосування є його облаштування окремою ємністю для збирання золи, що спрощує експлуатацію пристрою та його обслуговування.

Пелетні грилі Oklahoma Joe's

Палетний гриль – відносно нова установка, яка вже здобула довіру та прихильність любителів грилінгу Сполучених Штатів. Конструкція разюче відрізняється від інших видів грилів пальним: як паливо використовуються пелети - спресована в гранули подрібнена деревина. Виріб також потребує підключення до електромережі, оскільки без електрики неможливе функціонування датчиків пристрою. Конструкція відрізняється багатофункціональністю і може використовуватися навіть як коптильна. Найбільшою популярністю користується модель пелетного гриля Oklahoma Joe Rider DLX.

Грати для грилів Oklahoma Joe's

Завдяки аксесуарам можна в рази збільшити функціональність коптильні або гриля.