Uniflam

Фільтр

Чавунні топки

Топки з водяним контуром

Підставки під камінні топки

Подача холодного повітря

Сталеві топки

Засоби для догляду за каміном

Двері та рами для каміну

Вільно стоячі біокаміни

Бренд Uniflam – каміни високої якості

Французька компанія Уніфлам зарекомендувала себе як найкращий виробник камінів. Цей бренд випускає надійне, якісне опалювальне обладнання. Камінні топки приваблюють не лише відмінними характеристиками, але й вишуканим дизайном – усім тим, що сприяє комфортній та затишній обстановці.

Продукція компанії затребувана серед поціновувачів вишуканих та водночас енергоефективних рішень. Дозволяє реалізувати будь-які фантазії щодо оформлення віталень, спалень та інших приміщень за допомогою високоякісного опалювального обладнання. Над кожною моделлю працює команда конструкторів. Фахівці досягають найкращого співвідношення ККД, естетики та безпеки, а постійні інновації дають можливість задовольняти потреби найвибагливіших замовників.

Камін Uniflam – найкраще рішення

Французькі топки Уніфлам виготовлені з високоміцного чавуну, який відмінно розжарюється та віддає тепло. Якісне вогнетривке скло витримує температуру до 7500 градусів. При цьому ККД камінної топки перевищує 75%.

Бренд має майже сторічну історію. Це одна з торгових марок, під якою випускається продукція компанії Invicta, яка розпочала свою діяльність у 1924 році. Перший завод запрацював у маленькому селищі Доншрі. Розташування було обрано невипадково. Саме в цьому регіоні традиційно займалися литтям чавуну, тому містечко стало чудовою базою для виготовлення довговічних камінів.

Після зростання популярності виробничі потужності розширили. Наразі топки та аксесуари роблять на чотирьох сучасних заводах, звідки продукція постачається до європейських країн. Асортименти включає безліч моделей. Причому поруч із опалювальними системами преміум-класу є чудові бюджетні варіанти, які можна придбати у офіційного дистриб'ютора. Партнерська мережа компанії постійно розширюється, що дозволяє охоплювати нові ринки та робити марку всесвітньо відомою.

Причини популярності опалювальних приладів:

  1. мінімальні витрати палива за високого коефіцієнта корисної дії;
  2. високі показники тепловіддачі;
  3. легкість регулювання потужності обігріву;
  4. тривалий термін експлуатації із збереженням привабливого зовнішнього вигляду;
  5. оригінальність дизайну;
  6. широкий асортимент у різних цінових категоріях;
  7. швидкість нагрівання - у середньому початку процесу віддачі тепла потрібно 10 хвилин;
  8. безпеку та надійність, підтверджені міжнародними сертифікатами.


В інтернет-магазині можна купити будь-які моделі ТМ Uniflam за доступними цінами. У каталозі представлені прилади з водними контурами, топки повітря, популярна модель Uniflam 700 Selenic. Кожен знайде опалювальний прилад з урахуванням поставлених завдань. Сертифікати якості на продукцію надаються.