Садовий гриль Artiss G5 corten

grill_g5_corten_blat_drewniany_1a.jpg grill_g5_corten_blat_drewniany_1c.jpg grill_g5_corten_blat_drewniany_1.jpg grill_g5_corten_blat_drewniany_1b.jpg grill_g5_corten_blat_drewniany_1d.jpg grill_g5_schemat.jpg
Виробник: Artiss
Модель: G5 corten

Ціна: 43грн.

Є в наявності

Кількість:
Назва Artiss G5 corten
Розміри плети(в/ш) 900/900мм
Довжина дрів 30 см
вага 146 кг
Ширина   1700мм
Висота   770мм
Глибина   900мм

 

ARTISS - це незвичайне обладнання для гриля та приготування їжі на відкритому повітрі з унікальним дизайном, красивим та сучасним дизайном, естетичними та функціональними рішеннями. Це універсальний і приємний відкритий барбекю в будь-який час року.

Ми створили унікальний продукт, який забезпечує дивовижний кулінарний досвід і стає мистецтвом приготування їжі та грилю. Це не просто гриль, це філософія гриля.

Каміни виготовляються в Польщі з листового металу найвищої якості, з особливою увагою до деталей, але головне з думкою про наших клієнтів. Камін можна персоналізувати за вашим бажанням, усі частини взаємозамінні та доступні в різних формах і кольорах - залежно від вашого смаку та потреб ви можете створити гриль своєї мрії.

Чим відрізняються садові каміни Artiss

  • Весь асортимент виробляється в Польщі з особливою увагою до деталей,
  • Як єдиний виробник на ринку horeca, ми можемо похвалитися тим, що наша форма для випічки та додаткові решітки виготовлені з нержавіючої сталі – харчової нержавіючої сталі. Тільки ARTISS пропонує таке рішення у своїй продукції,
  • Ще одна перевага, яка виділяє нас на ринку - наші грилі оснащені зольником, який є частиною всього гриля, надаючи додаткові можливості використання та функціональності, жоден виробник грилів з садовим каміном не має такого рішення в своїй конструкції.
  • У нас є багато дизайнів і варіантів на вибір (навіть щодо розмірів), можливість персоналізації гриля - вибір ідеальних рішень.
  • Можливість розширення - вся система ARTISS взаємозамінна, має кілька форм, кольорів на вибір, елементів, що комбінуються,
  • Додаткові аксесуари - ми створили аксесуари для грилів, дизайн яких ідеально поєднується з каміном, створюючи таким чином єдине ціле і гармонію (столи, лавки, сидіння, фартухи, інструменти для смаження, прибирання, освітлення),
  • Повна документація - допуски та сертифікати на матеріали, з яких ми виготовляємо нашу продукцію.

ARTISS вже радує садових дизайнерів. Ресторани, готелі та приватні особи вже використовують наші вогнища у своїх садах і на терасах.

ARTISS блискуче виправдовує очікування та ефективність кухарів-професіоналів та аматорів, швидке обслуговування великої кількості гостей, можливість готувати декілька страв одночасно.

ARTISS - це можливість і гарантія налаштування оптимальної температури для приготування різноманітних страв. Смажити можна як на плиті, так і паралельно на решітці, розміщеній над вогнем.

Відгуки про Садовий гриль Artiss G5 corten

Нема відгуків .Залишити відгук:

Ваша оцінка:
Ваше і'мя:
Ваш відгук: